Today !

14:05:00

Sabah normalden biraz daha geç uyandım, yavaş yavaş hazırlandım, sevgilimin benim için hazırladığı tostum ve portakal suyumla kahvaltımı yapıp, yüksek sesle hareketli müzikler dinleyerek ofise geldim. Pardon ama bugün pazar mıydı ? Pazar ve pazar günleri çalışmak gerçekten bazen daha güzel... Sessiz sakin bir şekilde kahvemi yudumlayıp, ikea online da ev için birşeyler bakıyorum. Evet bazen ofiste sakinliği seviyorum. Tabi sadece bazen, action her zaman güzeldir !

I woke up little late today and got dressed slowly. My husband prepared a toast and orange juice for me. Than I droved to the office and listened loud music while driving. Excuse me, today is Sunday? Sometimes it is really nice to work on Sundays. Now, I 'm drinking my coffee and surfing on ikea.com for our house. Yes, I love the calmness in the office. But only sometimes, because Action is always nice!

Jean: Bershka ..... Kazak/Sweater: Stradivarius ..... Kaban/Coat: Choies(Here) ..... Çizme/Boots: Mango ..... Çanta/Bag: Martello
Instagramda beni takip etmek için / Follow me on Instagram : @swlblog
Sale for going out dresses! Starting at $9.99!Preparing for the Valentine’s Day!
Free shipping worldwide! Don’t miss the rare chance!  
Go>>http://www.romwe.com/Going-Out-Dresses-c-400.html


You Might Also Like

1 yorum