Cumhuriyetimiz 88 Yaşında... Kalbimizde Kutluyoruz!

09:49:00

Bugün Cumhuriyetimizin 88. yılı...
Ama gelin görün ki, bugün hiç kimse gönlünce bayramını yaşayamayacak, çünkü bütün kutlamalar İPTAL... Sadece çelenk koymakla sınırlandı. Böyle saçma, böyle gereksiz ve böyle amacı olan bir karar olamaz. Adı üstünde BU BİR MİLLİ BAYRAM. Okunan şiirler, söylenen şarkılar herşey TÜRKİYEMİZ VE CUMHURİYETİMİZ için, bunu bir daha ve bir daha herkese ilan etmek, beraberliğimizi göstermek için. Biz milli bayramımızı kutlayarak şehitlerimize, depremde hayatlarını kaybeden insanlarımıza saygısızlık yapmış olamayız, aksine arkalarında ne kadar güçlü bir Türkiye olduğunu tüm dünyaya gösteririz. Van depremi nedeniyle dendi ama birlik ve beraberliğimizin sarsıldığı şu günlerde bence buna ihtiyacımız vardı.
Hadi bu karar alındı artık yapacak birşey yok. Pekiiii KURBAN BAYRAMI'NIN kutlanması ne derece doğru olacak, acılarımız bir hafta içinde mi son bulacak? Bende şimdi AMPÜL yandı. Çünkü o bir DİNİ bayram değil mi ???

BÜTÜN BU YAŞANAN OYUNLARA RAĞMEN,

CUMHURİYETİMİZ KUTLU OLSUN...

SAKIN O'NUN İZİNDEN AYRILMAYIN...


You Might Also Like

2 yorum

  1. CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUUUNNN!!!KİMSE ENGEL OLAMAZ BU ONURLU GÜNÜ KUTLAMAMIZAAA...

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim canım, tüm "Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun". Ne olursa olsun kimse belirli amaçları olan yasaklarla bu kutlamaları engelleyemeyecek...

    YanıtlaSil