OKUYORUM - EJDERHA DÖVMELİ KIZ

18:04:00

Bu kitap ne zamandır elimde ama yeni okumaya fırsatım oldu.
Buyrun tanıtımına;
41 ülkede rekor satış yapan kitaplarının başarısını göremeden 50 yaşında hayata veda eden İsveçli gazeteci Stieg Larsson'un zihne kazınacak sahneler, çarpıcı ve canlı karakterler, okurları adeta yerlerine çivileyecek sürükleyici bir kurgu ile her sayfasını ağır ağır ve dokuyarak yazdığı Millennium serisinin ilk kitabı Ejderha Dövmeli Kız'ı okuduktan sonra, Gefle Dagblad gibi 'bundan daha iyisi yapılamaz' diyebilirsiniz. Ama bu erken bir karar olabilir. Son sözü söylemeden ikincisini beklemenizi tavsiye ederiz.


"Olağanüstü Okuyucular kitabı okurken yerlerinden bile kıpırdayamayacak."
-Sunday Times-

"Bu kitabı okumaya başladığınızda, ilk adımı hiç atmamış olmayı dileyeceksiniz. Çevreniz kararacak ve kendinizi öykünün içinde bulacaksınız"
-Bild Am Sonntag

"Bu kitap kendisi için söylenen her bir övgü sözcüğünü hak ediyor. Üçlemenin geri kalan iki kitabı bunun yarısı kadar bile iyi olsa, Larsson bize müthiş bir miras bırakmış olacak."
-Sharon Wheeler-

"Larsson'un bu kitabı saatli bir bomba gibi..."
-Bob Cornwell-

"Hipnotize edici."
-USA Today-

You Might Also Like

2 yorum

  1. geçenlerde filmini izledim, bence muhteşemdi. kitabı okuduktan sonra belki tat vermez ama karakterleri ete kemiğe bürünmüş görmek de ayrı bir zevk :)

    YanıtlaSil
  2. bu konuda sana kesinlikle katılıyorum... Kitabı okuduktan sonra filmi izlemek tadından yenmiyo:D Ama tabi kitaptan fazla saptırılmadan çekilince :)

    YanıtlaSil