Markafoni GALENİC siparişim...

17:04:00

Markafoni Bugün GALENİC ürünlerini indirimli satışa sundu arkadaşlar. 3 gün devam edecekmiş. Benimde tonik ve yüz yıkama jelim bitmek üzere. Hiç kullanmadım ama bir deneyeyim dedim. Fiyatlarıda uygun geldi. gerçi dermo-kozmetik, güzel olduğunu düşünüyorum.
1- GALENİC PUR TONİC : Hafif, ferahlatıcı ve nemlendirici bu losyon, makyaj temizleme işlemini tamamlamak için idealdir.Kalıntılarını giderir, cildi tonifiye eder, temizler, ferahlatır ve yumuşatır.Ürün ıslatılmış bir parça pamuk ile uygulanır. (28TL)
2 - GALENİC MOUSSE NETTOYANTE DEMAQIULLANTE (makyaj temizleyici köpük) : Pompasına basılınca kutusundan çıkarak havalı bir köpüğe dönüşen orijinal bir formüldür, su kullanmanın zevkini tercih eden bütün kadınlar için çok etkin bir üründür.Cildi yumuşatan canlandıran güzelleştirerek temizleyen sade bir temizleme işlemidir. Yüze ve boyna uygulanır.Su ile durulanır. (28TL)
3- OMBELLİA (LEKE KAPATICI KREM SPF 15): UV ışınlarına karşı (IP 15), koruyucu krem, sürüldüğünde kahverengi lekeleri kapatması için hafif renklendirilmiştir. Tamamlayıcı veya koruyucu bakım içerdiği güneş koruyucular sayesinde yeni kahverengi leke oluşumunu engeller ve konsantre bakımın etkisini
artırır.Sabahları uygulanır.Kahverengi lekeler daha az belirgindir, cilde bütünlük ve aydınlık gelir, cilt zamanla kusursuz olur.Kahverengi noktaların boyutu küçülmüştür: -25 %'e kadar.Kahverengi lekelerin rengi açılmıştır:-50 %  Bu ürün hem koruyucu hem de leke giderici etkiye sahiptir.(40TL)

"ÜRÜN AÇIKLAMALARI ALINTIDIR..."

You Might Also Like

0 yorum