Loreal Touche Magique Concealer

10:07:00

Makyajımın olmazsa olmazı gözaltı kapatıcısıdır her zaman, çünkü genelde uykumu iyi alamam çalıştığım günlerde ve bu sebeple mutlaka bi kızarıklık falan olur göz çevremde. İyi uyuduğumda böyle problemlerim olmaz, garip :)
Loreal Touche Magique Concealer'ı freeshoptan almıştım geçen ay, çokta severek kullanıyorum. Asansörlü, siz çevirdikçe ürün geliyor, o nedenle miktarı istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Kapatıcılığı yeteri kadar iyi. Ama koyu halkalarınız varsa kapatmaz. Tek bir kötü özelliği var, transparan yada hafif bir pudra ile sabitlemezseniz çizgilere doluyor. Ben genelde pudra kullandığımdan bu benim için sorun değil ama sizler için olabilir diye belirtmek istedim. Bu arada bendeki renk 02 Ivory Beige... 
"Sonra" fotosunda, kapatıcı üzerine sabitlemek için pudra geçilmiş halidir;)


You Might Also Like

9 yorum

 1. It looks good, i want o try, but first i will finish my Estee Lauder Concealer :)

  YanıtlaSil
 2. günaydın cnm kapatıcılığı ve aydınlatması çok başarılı görünüyor...

  YanıtlaSil
 3. Ben de merak ediyorum bunu.Gözlerimin altında kapatmam gereken hiçbişey yok ama verdiği aydınlık çok hoş :) güle güle kullan canım :)

  www.nzlsyn.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. cok guzelmıs pekı fıyatı nedır bunun sevalcım gule gule kullan ..
  http://alevskohits.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. H1972, exactly ;) I like and use estee's foundation and poudre now. I love them ;) You can try this after estee finish;)

  my princess, günaydın kuzu.. evet cnm ben çok beğenerek kullanıyorum şu ara, bi dene derim;)

  YanıtlaSil
 6. nasli, cnm benimde pek problemim yok ama dediğim gibi uykusuz kaldıgımda bi cansızlık bi kızarıklık oluo o zaman yeterli geliyo bana ;) sana da gelir sanıyorum;)

  alevikoss, çok tşkler cnm. ben freeshoptan 11 euro ya almıstım.Tr de sanırım 30-40 arası bişi. ama sık sık watsons gratis gibi drugstore larda indirime giriyor;)

  YanıtlaSil
 7. ben hep maybelline kullanıyorum ama bu daha iyi gözüküyo denemk lazım :)

  YanıtlaSil
 8. bende kullanıyorum ve çok memnunum=)

  YanıtlaSil
 9. İyi görünüyor bulursam ben de deneyeyim :)

  YanıtlaSil