OKUYUN... Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

12:26:00


Millenium serisinin merakla beklediğim 3. kitabı sonunda TR 'ye geldi. Hemen bir heyecan alıp, başladım okumaya. Peki nasıl? Milennium serisinin diğer 2 kitabı gibi sürükleyici, elden bırakamayacak kadar etki altına alıcı ;)

Sizi uyarıyoruz: Millennium üçlemesi kesinlikle bağımlılık yapıcı."
-The Guardian

"Dönüp tekrar tekrar okumak istiyorsunuz. Millennium üçlemesi bu milenyumun en iyi üçlemesi." 
-John Timpane, Philadelphia Inquirer

"Stieg Larsson'u okumak, sert bir kahve gibi sizi canlandırır… Kitaplar sıra dışı bir şekilde aksiyon dolu ve düpedüz bağımlılık yaratıcı. Larsson son derece zeki bir aktivist ve feminist olmanın yanı sıra Tanrı vergisi bir aksiyon yazarlığı yeteneğine de sahip…"
-David Kamp, New York Times

"Kasırga gücünde bir roman. Alexandre Dumas'ın Üç Silahşörler'ini veya Charles Dickens'ın romanlarını aynı hararetli heyecanla okumuştum. Olağandışı… Hiç gocunmadan söylüyorum: Muhteşem."
- Mario Vargas Llosa, El Pais

"Larsson üstün bir yazar. Kurgunun birçok katmanını sıkıca bir ipe bağlıyor ve sayfa sayfa okuyucuyu sürüklüyor. Kitabın sonu, böyle bir seride isteyebileceğiniz her şeyi size veriyor."
-Leonard Zeskind, Kansas City Star

"Her yeni nesil Salander ve Blomkvist'i bir gün okuyacak ve onların dünyasına kapılacak."
-Sarah Weinman, BN.com

"Şu anda yaşadığımız hayatı yüzlerce ve yüzlerce heyecanlı sayfada yeniden keşfetmek isteyen kimse bu üçlemeyi kaçırmasın. Son kitabın muhteşem bir kurgusu var. Kitap, çağdaş edebiyatın en mükemmel sonlarından birine doğru ilerledikçe kitap hiç bitmesin istedim."
-Alan Cheuse, Chicago Tribune

"Kalbinizi durduracak sahnelerde polisiye edebiyatın en unutulmaz karakterleriyle tanışmaya hazırlanın. Bu kitap Larsson'un ismini edebiyatın en orijinal ve tutkulu seslerinden biri olarak tarihe kazıyor."
-Ellen Shapiro, People

"Millennium serisi dünya çapında benzersiz bir yayıncılık mucizesi."
-Kate Mosse

"Hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak; bu kitabı da gecenin ilerleyen saatlerine dek okuyacaksınız. … İsveçli bir bilgisayar manyağının bizi soluksuz bırakabileceğini kim düşünebilirdi ki?" 
-Daily Express

"Olağanüstü… Okuyucular kitabı okurken yerlerinden bile kıpırdayamayacak. "
-Sunday Times

You Might Also Like

4 yorum

 1. ben 3ünüde okumuştum orjinal dilinden sonra ilk ikisini turkcedende okudum dunde 3.sünü netten spariş ettim.ilk ikisi kadar harika emin ol.bencee 3lemenin filimlerinide seyret lisbet salanderi aynayan kadın harika bi performans cıkarmıs.
  iyi okumalar.

  YanıtlaSil
 2. evet kesinlikle harika. şu an bırakamıyorum :) filmleride kitap bittikçe izliyorum. 3 bitsin onuda izlicem :)

  YanıtlaSil
 3. Aldım ama sırada bekliyor.Önce Ateşle Oynayan Kız'ı okumalıyım ;)

  YanıtlaSil
 4. hayalci,Millenium serisi, seri olarak okuduklarımdan en iyilerden biri diyebilirim.Beğendin mi peki?

  YanıtlaSil