Sizce Bu Mu ? Yoksa.. Bu Mu ? :(

17:19:00

Ya kızlar Denim bi elbiseye ihtiyacım var. Alıcam ama çok kararsız kaldım. Ne olur bana yardımcı olun sizce hangisi ? Biri Outletim' den... Diğeride daha yeni açılan blog butik, Çilek Butik'ten...  Sizce hangisi daha hoş. alımlı ve güzel olur? 

You Might Also Like

9 yorum

 1. ikincisi diyorum cünkü daha bugün did dans La Mode'de gördüm buna banzer bir elbise cokta yakışmıştı :D sen görmediysen bir bak derim :D
  http://diddanslamode.blogspot.com/2010/04/antalya-valizimden-ckanlar-2.html

  YanıtlaSil
 2. Yok cnm ya bakmamışım. Hemen bakıyorum şimdi :)tşk ederim

  YanıtlaSil
 3. ben 1cini beyendim:) ama hic birini giyemem asla:)

  YanıtlaSil
 4. bende 2. diyorum çünkü biraz daha spor kullanım alanı geniş olabilir diğeri dar olduğu için daha özel günler için gibi geldi bana
  şimdiden güle güle kullan =)
  sevgiler ..

  YanıtlaSil
 5. Aygün, Canım fikrini söylediğin için çoook tşk ederim;)

  Gökkuşağında oturan kız, Evet haklısın cnm. Onu gündelikde giyebilirim, gecede.. Ama diğerininde detayları cok hoşuma gitti :S ayy ikisinide mi alsam :)

  YanıtlaSil
 6. bence ikinci.. cunku bırıncı gece kıyafetı gibi.. gunduzde gıymesi zor.. dar.. ikinci sportif rahat fırfırfır.. tiril tiril. altına spor ayakkabı bile giy cık... hatta kısın kalın corap ve bot ile giy cık. benım de var da ordan biliyom. oxxo dan aldım:) al al sen de al:)

  YanıtlaSil
 7. güneş cnm tşk ederim... Evet haklısın ilkini sadece gece dısarı cıkarken giyebilirm :) Aklıma 2. yatmaya başladı :)

  YanıtlaSil
 8. ben birinci diyorum, daha orjinal bir modeli var ve oldukça modern duruyor. diğeri üstte tam nasıl durur pek kestiremedim.

  YanıtlaSil
 9. bende onu aldım. Diğerinin hem bedeni kalmamıştı hemde dediğin gibi bu tarz modeller üzerine giymeden hoş görünüyo, giyince farklı bi görüntüyle karşılaşabiliyoruz :)

  YanıtlaSil